XVI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video

DSC_0438

                   W dniach 21-23 marca 2013 roku, w Łodzi odbyły się po raz szesnasty Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video. W Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy ulicy Politechniki 4 trwało prawdziwe Święto fotografii i fotografików. Przez trzy dni ponad 140 wystawców na swoich stoiskach prezentowało mnóstwo nowości sprzętowych i usługowych. Produkty oferowali producenci i dystrybutorzy aparatów, kamer i wszelakich akcesoriów od optyki, poprzez statywy, uchwyty, torby, po zdalnie sterowane drony. Nie zabrakło również przedstawicieli firm oferujących wszystko co potrzebne profesjonalnym laboratoriom fotograficznym.

                      Wystawcom towarzyszyły prezentacje, spotkania, warsztaty tematyczne, wykłady i wystawy fotografii. Szczególnie bogata oferta warsztatów umożliwiała poszerzenie swojej wiedzy z zakresu rejestrowania i korekcji zdjęć czy sztuki filmowania. Nowe modele aparatów można było przetestować na cierpliwych i sympatycznych modelkach oraz skorygować własne umiejętności pod okiem fachowców….

                      Niewątpliwą atrakcją targów były nowe rozwiązania stosowane w fotografii lotniczej. Bezzałogowce z podpiętymi do nich aparatami czy kamerami naprawdę robiły wrażenie…

DSC_0440

DSC_0447

DSC_0453

DSC_0454

DSC_0455

DSC_0460DSC_0462DSC_0464

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +18 (from 18 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *