Kontakt

O mnie

Jedni uwielbiają wędkarstwo, inni pasjonują się sportem, a ja lubię podróże i uwiecznianie na zdjęciach ciekawych sytuacji, miejsc, podpatrywanie przyrody.
               Moja przygoda z fotografią zaczęła się dawno, dawno temu od aparatu DRUH. Własnoręcznie wykonana skrzynka do wywoływania, dwie kuwety z wywoływaczem i utrwalaczem i niecierpliwe oczekiwanie na wyłaniający się obraz… Kolejne to analogowe lustrzanki: Zenit-11, Zenit-13M. Później jakieś kompaktowe, z których mile wspominam PENTAGRAM Photon 434, taki mały tygrys. Niestety, mimo że potrafił wiele to pływać nie umiał i w czasie jednego ze spływów kajakowych zniknął w odmętach rzeki. Po krótkim epizodzie z kiepskim Samsungiem A55W, pojawiła się cyfrowa lustrzanka NIKON 5100 i już można było poszaleć.  Aktualnie fotografuję NIKON-em D-5200 i sprawia mi dużo radości…
          Zdjęcia wykonuję amatorsko, nie specjalizuję się w żadnym gatunku. Ponieważ lubię podróże dlatego przede wszystkim zamieszczam fotoreportaże z wycieczek, interesujących miejsc. Lubię też podpatrywać przyrodę. Szczególnie ukochałem Tatry i Bieszczady i dlatego zdjęć z tych wypraw jest najwięcej.
       W chwilach między wyjazdami zajmuję się serwisem RTV i sprzętu komputerowego, organizowaniem, zabezpieczaniem i nadzorem małych sieci teleinformatycznych…

Kontakt

e-mail:  andrzej.banach@gmail.com

email
FB-1

Zamieszczone zdjęcia i opisy są chronione prawem autorskim i nie można ich wykorzystywać bez zgody autora. Osoby i instytucje zainteresowane wykorzystaniem zdjęć do celów komercyjnych (strony WWW, czasopisma, książki, kalendarze, ulotki, itp.) proszę o kontakt mailowy. Wszystkie zdjęcia znajdujące się na tej stronie mogą Państwo zamówić w formie pliku o dużej rozdzielczości (4288×2848, format jpg).