XVI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video

DSC_0438

                   W dniach 21-23 marca 2013 roku, w Łodzi odbyły się po raz szesnasty Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio i Video. W Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy ulicy Politechniki 4 trwało prawdziwe Święto fotografii i fotografików. Przez trzy dni ponad 140 wystawców na swoich stoiskach prezentowało mnóstwo nowości sprzętowych i usługowych. Produkty oferowali producenci i dystrybutorzy aparatów, kamer i wszelakich akcesoriów od optyki, poprzez statywy, uchwyty, torby, po zdalnie sterowane drony. Nie zabrakło również przedstawicieli firm oferujących wszystko co potrzebne profesjonalnym laboratoriom fotograficznym.

                      Wystawcom towarzyszyły prezentacje, spotkania, warsztaty tematyczne, wykłady i wystawy fotografii. Szczególnie bogata oferta warsztatów umożliwiała poszerzenie swojej wiedzy z zakresu rejestrowania i korekcji zdjęć czy sztuki filmowania. Nowe modele aparatów można było przetestować na cierpliwych i sympatycznych modelkach oraz skorygować własne umiejętności pod okiem fachowców….

                      Niewątpliwą atrakcją targów były nowe rozwiązania stosowane w fotografii lotniczej. Bezzałogowce z podpiętymi do nich aparatami czy kamerami naprawdę robiły wrażenie…

DSC_0440
DSC_0447
DSC_0453
DSC_0454
DSC_0455
DSC_0460
DSC_0462
DSC_0464

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *